Цвяхи (100x4) | Цвяхи (100x4)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
54 ₴/кг
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (96) 132-40-16
- +380 (98) 820-55-30
Будівельні цвяхи - це кріпильний виріб з дроту. Складається з капелюшки, стержня і вістря.
Переваги будівельних цвяхів:
- низька ціна,
- простота в роботі.
Цвяхи виготовляються з якісної сировини українських металургійних комбінатів. Пропонуємо будівельні, шиферні та толеві цвяхи.
ПП «Вест" продає високоякісні металовироби в Україні за прийнятними цінами. У нас ви завжди зможете купити металовироби та будівельне кріплення різного призначення, що відрізняються високою якістю заточування, відмінними характеристиками матеріалу і відповідністю всім загальноприйнятим технічним параметрам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Янтос |
| Страна производитель | Украина |
| Вес упаковки | 10 кг |
| Вид гвоздя | Финишный |
| Диаметр головки | 4 мм |
| Длина гвоздя | 100 мм |
| Материал гвоздя | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип гвоздя | Строительный |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 54 ₴/кг



